Merve Aydın hoş haberi bu türlü duyurdu:
Kaç ay ahir sizleri de heyecanıma ortak ettiğim için çok memnunum. Çok güçlü bir süreç geçirdim ancak çok şükür bebeğim ve ben iyiyiz. Gerçekten ne yazmam gerektiğini bilmiyorum… Bilsem de o tarifsiz hisleri nasıl yazacağımı bilmiyorum, tek bildiğim bir şey var, o da ben ANA oluyorum. Dualarınızı eksik etmeyin. Allahım, tüm evlat sahibi olmak isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin…Sizleri seviyorum
![](https://miohaber.com/wp-content/uploads/2020/06/merve-aydin-ben-anne-oluyorum-0-11OilwKZ.jpg)
![](https://miohaber.com/wp-content/uploads/2020/06/merve-aydin-ben-anne-oluyorum-1-twyGdegE.jpg)
Hürriyet